P A Y A M A R

Yükleniyor...

Payamar Güvenli Ödeme ile

Web Sitenizden 24 Saat İçinde Ödeme Almaya Başlayın. Tek entegrasyonla tüm kredi kartlarından ödemelerinizi almak için daha fazla vakit kaybetmeyin! Oturduğunuz yerden Payamar Sanal POS’a başvurun ve online satış yapmaya başlayın.

Payamar Sanal POS İle Satışlarınızı Nasıl Artırırsınız?

Payamar Sanal POS’un size sunduğu birçok avantajla satışlarınızı artırabilirsiniz. Gelin şimdi bu avantajları birlikte inceleyelim.

Güvenli Ödeme Sistemi

Payamar Sanal POS ile tüm ödemelerinizi güvenle alabilirsiniz.

Yapay Zeka İle Üstün Koruma

Yapay zeka destekli sahtecilik koruma sistemimizle sizi tüm şüpheli işlemlere karşı 7/24 koruyoruz.

Ödemeler Elinizin Altında

Tüm ödemelerinizi Payamar Mapaza panelinden anlık olarak takip edebilirsiniz.

Alternatif Ödeme Alma Yöntemleri

Eğer Payamar Sanal POS kullanıcısıysanız, yurt dışından ödeme almak için tek alternatifiniz kredi kartları değil. Payamar ile ödeme alma repertuarınızı genişletin!

Kolay Ödeme Formu

Binlerce test sonucunda güncel halini alan payamar ödeme formumuzla, tüm kullanıcılarımıza pratik bir deneyim sunuyoruz.

Farklı Para Birimleri ile Ödeme Alma

Payamar ile yurt dışı kredi kartı sahiplerine ilgili para birimi üzerinden online ödeme imkanı sunabilirsiniz. Dolar, Euro, Sterlin olarak tahsilat yapabilir. Payamar ödeme altyapısında herhangi bir Sanal POS’un sistem problemi nedeniyle devre dışı kalması durumunda işlemler, otomatik olarak aktif başka bir Sanal POS’a yönlendirilir. Banka altyapısından kaynaklı problemlerde peşin tahsilatlarınızda ciro kaybı yaşamamış olursunuz.

Aramıza Katılın

Kredi kartı, banka kartı, havale ya da Mobil Ödeme fark etmez; tek bir entegrasyon ve sözleşmeyle hemen online ödeme almaya başlayın.

Başlamaya hazır mısın?